Sirona T3 Racer

sirona t3 racer

Freze tutma gücünde azalma olmasından ötürü tork kaybı yaşayan sirona t3 racer modeli aeratörün tamiri için neler yapıldığını anlatalım.

Sirona T3 Racer aeratörün tamiri nasıl yapıldı?

Tüm fonksiyonları atölyemizde derinlemesine incelenen sirona t3 racer aeratörün, arıza analizimiz ile fark edildiği üzere kesme performansında düşüş olması nedeniyle freze tutma mekanizmasının güç kaybı yaşadığı ve aeratör yüksek devire ulaşınca freze iyi kavranamadığı için tork azalması gözlemlenmiştir.

Özel tasarlanmış bir push buton mili kullanan sirona aeratör modellerinde, ilk günkü çalışma performansına ve ergonomiye ulaşmak üzere tarafımızca da değiştirilmesi ön görülen milin komple yenilenmesine karar verilmiş ve türbin sağlığında herhangi bir olumsuzluk fark edilmediğinden türbine dokunulmadan, yalnızca ömürleri azalmış ve gelecekte arıza çıkarma ihtimali bulunan rulmanlar seramik modellerle yenilenmiştir.

Ayrıca hem kartuş yuvasındaki hem de kapaktaki o-ringler ile rondelalar de yenileriyle değiştirilmiştir. Atölyemizde verilen aeratör tamiri hizmetinde her zaman ücretsiz olarak yenilenen bu parçalar, aeratörün dengeli ve sarıntısız çalışması için daima her servis sonrası yenilenmesini tavsiye etmekteyiz.

sirona t3 racer
sirona t3 racer push button
sirona t3
sirona t3 racer aeratör
sirona t3 aeratör
sirona t3 kapak
sirona t3 türbin mil rulman
sirona t3 racer kartuş
sirona t3 racer rulman