Aeratör başlığınızı tamir, kalibrasyon veya bakım için bize göndermek mi istiyorsunuz?

Aeratör tamiri için bizi seçtiğinizde şunlardan öncelikli olarak faydalanırsınız: Servis Ücreti Yok, Ücretsiz Bakım, Ücretsiz Kargo.

Ücretsiz kargo fırsatında çözüm ortağımız PTT Kargo olup, şehir dışındaki müşterilerimiz gerek arızalı aeratörlerini bize ulaştırmada, gerekse tamir sonrası kendilerine aeratörlerinin bizim tarafımızdan ulaştırılması, PTT kargo ile tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Aeratör başlığımı tamir için size göndermek istiyorum, ne yapmalıyım?

En hızlı olarak aeratör tamiri talebinizi 0534 633 81 22 numaralı telefonu arayarak iletebilirsiniz.

Alternatif olarak, aşağıdaki WhatsApp butonuna basmak suretiyle de talebinizi iletebilir, aeratörünüzün arızası hakkında bilgi verdikten sonra, tahmini onarım süresi ve ücretlendirme bilgisi size bildirilebilir.

Son olarak, dilerseniz aşağıdaki tamir talep formunu doldurarak bu konuda talebinizi iletebilirsiniz. Tamir talep formu yoluyla gönderilen taleplerinizin hızlıca işleme alınabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru veriniz. Aeratörünüzün arızası hakkında da detaylı bilgi vermeyi unutmayın.

Aeratör Tamir Talep Formu

  • İşbu tamir talep formunu oluşturarak herhangi bir taahhütte bulunmuyorsunuz. Atölyemizde onayınız alınmadan hiçbir işlem ve ücretlendirme yapılmaz.