NSK DynaLED m600LG

nsk dynaled

Fiyat performans ürünü nsk dynaled aeratör m600lg modeli ışıklı serinin tamiri için atölyemize gelmesiyle başlayan servis sürecimiz başarıyla tamamlanmıştır.

NSK DynaLed Aeratör Tamiri

Atölyemizde nsk aeratör tamiri için bir standart haline gelmiş standart olarak uyguladığımız prosedürlerden bahsetmek isteriz.

Aeratörler, hasar veya aşınma ve yıpranma boyutunu belirlemek için kapsamlı bir şekilde incelenir. Temizlik veya onarım gerektiren iç parçalara erişmek için demonte edilir. Dahili bileşenler, herhangi bir kalıntı, korozyon veya birikmeyi gidermek için özel ekipman ve solüsyonlar kullanılarak temizlenir. Artık çalışmayan veya çok yıpranmış parçalar yenileriyle değiştirilebilir.

Aeratördeki hareketli parçalar, üreticinin önerdiği şekilde düzgün ve verimli çalışmayı sağlamak için yağlanmaktadır. İyi bir aeratör tamiri için tüm parçaların düzgün çalışmasını sağlamak için doğru sıra ve tork ayarları kullanılarak yeniden monte edilir.

Onarılan aeratörler, optimum performans gösterdiğinden ve gerekli standartları karşıladığından emin olmak için kapsamlı bir şekilde test edilir. Onarım tamamlandıktan sonra, tamir edilen aeratörüm en yüksek kalitede olduğundan ve bir dental enstrümandan beklenen standartları karşıladığından emin olmak için son bir analiz ve performans kontrolü yapılır.

NSK yüksek hızlı el aletlerinin RPM hızları, aeratörün modeline ve türüne bağlı olarak 27-42 psi hava basıncı ile dakikada 200.000 ila 500.000 dönüş (RPM) arasında değişebilir. Bir aeratörün RPM hızı, cerrahi müdahaleler sırasında kesme verimini, hassasiyeti ve konforu etkileyebilir. Bu sebeple nsk aeratörlerin servis sürecinde kaliteli, uzun ömürlü, üreticinin önerdiği özelliklerdeki parçalarla onarımı yapılması çok önemlidir.

nsk dynaled m600lg

NSK DynaLED m600LG Aeratör Özellikleri

NSK Dynaled aeratör, hassasiyet ve dayanıklılık için tasarlanmış gelişmiş bir dental aeratör olup özelliklerinden bazıları şunlardır:

LED aydınlatma: çalışma alanının net ve parlak bir şekilde aydınlatılmasını sağlayan yerleşik bir LED ışık kaynağı ile birlikte gelir. Otomatik frez tutucu: Otomatik frez kavrama mekanizması, frezlerin hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlayarak zamandan kazandırır. Ergonomik tasarım: hafif bir gövde ve el yorgunluğunu azaltan ergonomik bir kavrama ile tutması ve kullanması rahat olacak şekilde tasarlanmıştır. Hibrit seramik rulmanlar: Hibrit seramik rulmanların kullanılması, yüksek hızlı performans ve uzun süreli dayanıklılık sağlar. Su püskürtmeli soğutma sistemi: frezi serin tutan ve kullanım sırasında aşırı ısınmayı önleyen bir su püskürtmeli soğutma sistemine sahiptir. Sessiz çalışma: sessizce çalışarak gürültü seviyelerini azaltır ve hem diş hekimi hem de hasta için daha konforlu hale getirir.

nsk dynaled aeratör özellikleri

NSK DynaLED Kartuş

NSK aeratör kartuşları, yüksek hızlı başlıklarda kullanılmak üzere tasarlanmış dental yedek kartuşlarıdır. Bu kartuşlar yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve maksimum performans ve dayanıklılık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Farklı tipte el aletlerine ve uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde çeşitli tasarım ve özelliklerde mevcutturlar. Ayrıca onarımı mümkün kılan ve sürdürebilirliğe katkı sağlayan bir yapıya sahip olmalarıyla öne çıkmaktadırlar. Yedek kartuşlar hızlıca ve kolayca değiştirilebilir olsalar da maliyetleri yüksek olmaları sebebiyle ekonomik düşüncelerle tamire yönelim ağırlıktadır ve çok iyi sonuçlar vermektedir.

NSK DENTAL HAKKINDA

NSK Dental, dişçilik ekipmanı ve malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış bir Japon şirketidir. 1930 yılında kurulan şirket, Avrupa, Asya ve Amerika’da güçlü bir varlıkla 135’ten fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen diş ürünleri üreticilerinden biri haline geldi.

Ürün yelpazesi, el aletleri, angldruvalar, türbinler, cerrahi motorlar, ultrasonik skalerler, endodontik sistemler ve laboratuvar ekipmanları dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek kaliteli dişçilik ekipmanlarından oluşmaktadır. Ek olarak, frezler ve fırçalar gibi çok çeşitli dental sarf malzemeleri sunar.

Ayrıca, her ürünün mümkün olan en yüksek standartları karşılayacak şekilde üretilmesini sağlamak için çalışan deneyimli mühendislerden oluşan bir ekiple araştırma ve geliştirmeye önemli kaynaklar yatırmaktadır. Hassasiyet ve doğruluk sağlayan dental ekipmanlarını tasarlamak ve üretmek için CAD/CAM ve 3D baskı gibi ileri teknolojiler kullanıyorlar.

Günümüz dünyasında büyük önem taşıyan bir değer olan sürdürülebilirliğe kendini adamıştır. Çevreyle ilgili çabalarının bir parçası olarak, daha az enerji ve daha az doğal kaynak kullanarak çevresel etkilerini azaltan yenilikçi ürünler geliştirdiler.

Dünya çapında diş hekimliği uzmanlarına eğitim ve öğretim programları sunmaktadır. Ayrıca, dünya çapındaki müşterilere yardım ve destek sağlayabilen özel bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptirler.

NSK; kaliteye, yeniliğe ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığıyla tanınan, dental endüstrisinde güvenilir bir isimdir. Ürünleri dünya çapında diş hekimleri tarafından kullanılmaktadır ve bu onları dişçilik ekipmanı ve sarf malzemeleri pazarında lider yapmaktadır.