Aeratör tamiri nasıl yapılır

aeratör tamiri

Diş hekimlerimizin tedavide en sık kullandığı el aleti şüphesiz aeratör başlığı olup, aeratör tamiri ve bakımı titizlik gerektiren bir uygulamadır. Bu aletlerin yüksek devir altında çalışması sebebiyle arızalanma olasılıkları artmakta ve zaman içerisinde servis ihtiyacı gerektirmektedir.

Aeratörlerin nispeten pahalı aletler olması ve özellikle kavo, sirona, nsk ve w&h gibi dünya markalarının vazgeçilmez kullanım rahatlığı ve diş hekimine sunduğu konfor da dikkate alındığında, yeni bir başlık almak yerine yalnızca cüzi bir ücrete, aeratör tamiri hizmeti ile tamir gerektiren bileşenlerin onarılmasıyla konfordan ve alışkanlıklarınızdan ödün vermeden, ilk günkü performansını da aratmaksızın, aeratörünüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Aeratörlerin bileşenleri

Onarımı yapılabilen aeratör bileşenleri şunlardır: türbin, mil, led, su ve hava kanalları ile rulman, rondela, o-ring, kapak ve düğme, dip conta, gövde bileşenlerinin tamiri veya değişimi yapılabilmektedir.

Servisimizde aeratör tamiri aşaması

Servisimizde aeratör tamiri aşamaları aşağıdaki gibidir.

  • Arıza analizi yapılarak onarım gerektiren bileşenlerin tespiti
  • Müşterimize tahmini onarım süresi ve ücret hakkında bilgi verilmesi
  • Bileşenlerin onarımı için ön hazırlık
  • Onarım sürecinin başlaması
  • Servisi tamamlanan aeratörün gerekli testlerden geçirilmesi *
  • Kalibrasyon işlemlerine başlanması
  • Bakım ve yağlama işlemlerinin yapılması
  • Servis sürecinin sona ermesi ile aeratörlerin müşterimize teslim edilmek üzere hazırlanması

Aeratör tamirinde neden biz?

İlk günkü performansından ödün vermeden, çalışma esnasında sizi yarı yolda bırakmayacak bir aeratör başlığı tamiri hizmetinin, uzman ve bu konuda yetkinliğini kanıtlamış ellerde yapılması çok önemlidir. Aeratör Servisi olarak, başlıklarınızı bize güvenle ulaştırabilmeniz için tüm Türkiye’ye gidiş-dönüş ücretsiz kargo seçeneği sunuyoruz. Servis ücreti gibi gizli ve sabit ücretlerimiz de yoktur. Arıza analizimiz ücretsiz olup, onarım gerektiren bileşenler için size ücret ve tahmini onarım süresi iletilir. Servisimizde onayınız alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Onarımdan vazgeçseniz dahi hiçbir ücret ödemezsiniz. Tüm hizmetlerimiz garantilidir. Hemen arayın: 0534 633 81 22